Як відрізнити Marathon Champion 3 підробку і оригінал? По пунктах, з фото. - Від офіційного дилера.

Популярність фрезера Marathon Champion 3 стала причиною того, що його стали активно підробляти. На сьогоднішній день ми фіксуємо широке поширення підробок. Китайські Матарони продають як невеликі магазинчики, так і великі торгові майданчики, як наприклад Rozetka. Особливо багато підробок на OLX і Prom, а також в соціальних мережах, таких як Instargam, Facebook. Причому піддаються спокусі не тільки акаунти одноденки, а й сторінки з десятками тисяч фолоуверів.

Тому давайте по пунктах розглянемо, як виглядає оригінальний Marathon Champion 3 і чим він відрізняється від підробки.

Для початку огляньте коробку апарату, на ній повинні бути дві наклейки, які свідчать про проходження сертифікації і перевірки в офіційному сервіс центрі.

коробка фрезера Marathon оригінал і підробка

Так ж слід звернути увагу на два написи, які присутні на коробці, це "SAEYANG MICROTECH Co. Ltd. "на фронтальній стороні і" Made in Korea "на бічній.

написи на коробці фрезера Marathon оригінал і підробка

Якщо перші два пункти, не сходяться, то вже слід насторожитися. Переходимо до розпакування, візуально верхня частина блоку виглядає ідентично. Тому звернемо наш погляд на нижню частину блоку. Для початку розглянемо наклейку. Текст на ній повинен бути англійською. Якщо вона російською, китайською або "корейською", то це підробка.

Наклейки на фрезер Марафон в даному випадку розрізняються не тільки загальним дизайном, але інформацією яка представлена на них, у репліки не вказані дані про виробника і немає напису "Made in Korea".

наклейка на фрезері Marathon Champion 3 оригінал і підробка

Ще одна ознака, це пофарбовані болти, в оригіналу вони чорного кольору. Однак, це вторинна ознака. Ми вже кілька разів фіксували, підроблені Марафон з пофарбованими болтами.

Відмінність, на яку увагу звертають рідко, це гумові ніжки. У китайській моделі вони плоскі, у корейської більш округлені і опуклі.

нижня частина блоку Marathon Champion 3 різниця між оригіналом і підробкою

Тепер розглянемо шнур блоку. На даний момент оригінальні фрезери Marathon Champion 3 поставляються з шнуром, на який нанесено маркування Hyundai.

шнур Marathon Champion 3 оригінал і підробка

Перейдемо до найголовнішого. Розглянемо відмінності підробленої ручки Marathon від оригінальної. Форма, дизайн, колір і навіть вага є практично ідентичними.

фото оригінальної і підробленої ручки апарату Марафон Чемпіон

Придивімося уважно до напису у накінечника. Ручка яку видають за справжню, має маркування Saeyang Korea, яку вже давно не наноситься на оригінал.

написи на ручці Marathon Champion 3 підробка і оригінал

Тепер, про одну з найбільш важливих відмінностей, на сьогоднішній день тільки оригінальні ручки, які ввезені в Україну офіційно і пройшли повну сертифікацію мають маркування Ukraine. Це маркування наноситься виробником, спеціально для українського ринку. Якщо його немає, рекомендуємо утриматися від покупки.

маркування на оригінальній і підробленої ручці Марафон Чемпіон

Якщо придивитися до підставки для ручки-мікромотора, можна побачити, що вони кардинально відрізняються. Китайці мабуть вирішили, що ніхто не буде звертати уваги на підставку, а даремно.

підставка для ручки Marathon різниця оригінальної і підробленої

Педалі апаратів також значно різняться, не тільки в дизайні і вазі. Але і в тому, що петелька від репліки не працюватиме з Корейським блоком моделі Чемпіон.

підроблена і оригінальна педаль для апарату Marathon 3

Різниця між Марафоном 3 Чемпіоном оригіналом і підробкою не тільки в зовнішніх ознаках. Основне і насправді найважливіша відмінність, це комплектуючі, а вірніше їх якість. На жаль, при покупці не можна розібрати апарат. В даному випадку, ми демонструємо цей момент для тих, у кого ще залишилися сумніви.

підробка і оригінал Марафон чемпіон

На останньому фото можна чітко побачити, що всередині стоять абсолютно різні плати.

різниця комплектуючих підробки і оригіналу Марафон 3

Ще кілька моментів, які не слід випускати з уваги. Гарантія на ручку не менше 12 місяців, а на блок не менше 24 місяців. Інструкція на українській. Також слід упевнітись, що продавець має сертифікати відповідності.

Поведемо підсумок.

Китайські репліки Марафон мають все менше відмінностей з корейськими апаратами. Чим користуються недобросовісні продавці, які вводять своїх клієнтів в оману і продають їм неякісний товар.

"Китаєць" може пропрацювати місяць, два чи вьсого тиждень і зламатися, це не рідкість, оскільки використовуються комплектуючі вкрай низької якості.

Тому при виборі, уважно огляньте товар. Дуже важливо, якщо не всі ознаки перераховані вище збігаються або є часткові відмінності, це привід засумніватися. Можна зробити фото і звернутись до нас. Ми допоможемо вам розібратися.

Тепер озброївшись знаннями про те як відрізнити підробку Maraton 3, ви можете сміливо приступити до вибору апарату.

Наразі, кращим способом застрахувати себе від підробки є покупка в офіційного дилера Saeyang Ukraine. На нашому сайті представлений широкий модельний ряд оригінальних апаратів, в різних комплектаціях, подивитися їх можна в розділі фрезери Marathon. фрезери Marathon.

Коментарі (9)

  • Юлия
  • 2019-08-08 19:13:40
  Спасибо, очень полезная статья, помогли разобраться
  • Снежана
  • 2019-09-11 21:49:50
  Спасибо за информацию, заказывала в другом магазине, после проверки на новой почте поняла что подделка! Отказалась от посылки, теперь закажу у вас.
  • Маргарита
  • 2019-09-25 15:59:28
  Скажите пожалуйста, гравировка Ukraine идет на всех ручках?
  • Saeyang Ukraine
  • 2019-09-25 18:32:17
  Маргарита, да, на данный момент все ручки поставляются с маркировкой Ukraine.
  • Екатерина
  • 2019-11-20 21:56:36
  А может быть марафон 3 с ручкой на 40000 тыс. оборот?
  • Saeyang Ukraine
  • 2019-11-20 22:00:05
  Добрый дель Екатерина. Марафон 3 Чемпион комплектуется только ручками на 30000-35000 тыс. оборотов, если вам нужна ручка на 40000 тыс. оборотов, рекомендуем посмотреть модель ECRORT 2 с ручками S40 и SH37LN.
  • Оксана
  • 2020-02-05 02:32:38
  Приобретала фрезер в сети френч не по самой низкой цене для себя, заверяли что оригинал. Оказался Китай. Жаль, что такие сети продают такой товар еще и за "дорого" ( спасибо за статью. Жаль, что раньше не знала об официальном представителе. Если не починю свой буду знать, где покупать новый.
  • Инна
  • 2020-05-29 00:34:26
  Добрый вечер!Подскажите,гарантия от сервисного центра или продавца?
  • Saeyang Ukraine
  • 2020-05-29 12:04:44
  Инна, гарантию дает официальный сервисный центр :)

Нові коментарі

Товар доданий до порівняння