Saeyang офіційний магазин в Україні

Saeyang Microtech - компанія, яка продовжує рости з моменту свого заснування в 1976 році, спеціалізуючись на виробництві мікромоторів і наконечників для лабораторій і стоматології, користуючись гарною репутацією в більш ніж 100 країнах світу, а також в Кореї.

Найголовніше - це висока якість продукції, і тому ми завжди робимо все можливе, щоб задоволення потреб клієнтів було нашим головним пріоритетом.

Компанія бере постійну участь в міжнародних виставках в таких країнах як: США, Німеччині, Франції, Іспанії, Великобританії, Італії, Гонконгу та Китаї. Під час цих виставок у нас є хороша можливість встановити взаємну довіру з нашими покупцями.

Saeyang офіційний магазин в Україні

У 2016 році Sayeang очолила список «Star Enterprise 100» і стала однією з провідних компаній з виробництва стоматологічного та манікюрного обладнання, не тільки в регіоні, але і в світі.

Виготовляючи свою продукція Saeyang Microtech завжди прислухається до побажань клієнта, а також приділяє велику увагу своїм співробітникам, високий контроль якості продукції дозволяє конкурувати навіть з самими іменитими брендами, що безсумнівно надає величезну перевагу перед конкурентами.

Зараз компанія стрімко розвивається. Вона змогла досягти всесвітнього визнання за час свого існування і не збирається зупинятися на досягнутому результаті.

Saeyang офіційний магазин в Україні

Товар доданий до порівняння