Фрезери


Фрезери для манікюру і педикюру Saeyang Marathon

Фрезер вірний помічник майстра нейл індустрії, надійний і якісний апарат дозволять робити манікюр швидко і безпечно, без будь-якого дискомфорту як для клієнта, так і для майстра.

Апарати Marathon користуються високою популярністю серед майстрів манікюру завдяки комфортної і надійної роботи.

Saeyang Microtech більше 40 років спеціалізується на виробництві стоматологічного обладнання, бормашин і різних пристроїв. Це обумовлює високу якість і надійність, адже сучасні фрезери Marathon є квінтесенцією багаторічного досвіду професіоналів.

Порівняння фрезеров Marathon

Оригінальні фрезери Марафон користуються великою популярністю серед професійних майстрів манікюру та педикюру. Оскільки відрізняються високою надійністю і великим запасом міцності, що особливо важливо при роботі з великою кількістю клієнтів. Модельний ряд постійно розширюється і поповнюється новими моделями, про найвідоміших поговоримо нижче.

Марафон Champion 3 - почнемо, мабуть, з найвідомішою і популярною на даний момент моделі. Вона поєднує в собі високу продуктивність і якість за розумну ціну. Поставляється з ручною на 35 тисяч обертів, що дозволяє робити як манікюр, так і педикюр. Ідейними продовжувачами моделі Champion є Cube K35 і Mighty. Обидва отримали оновлений дизайн і апгрейд трансформатора, що дозволило зробити його більш витривалим.

Escort 2 Pro - це більш професійний апарат, незважаючи на те що він має таку ж потужність, але він більш витривалий і може успішно працювати з ручками на 40 тисяч обертів.

N7 - модель має блок з потужністю 100 Вт., Що забезпечує повноцінну роботу навіть під високими навантаженнями. Ідеальний для подологї та професійних майстрів.

Ми коротко порівняли основні моделі, однак насправді їх набагато більше і вони так само представлені на нашому офіційному сайті Saeyang.

Фрезер Marathon поставляються з щітковими або як їх ще називають колекторними ручками різних моделей. Ручки-мікромотори відрізняються між собою швидкістю обертання, крутним моментом і вагою.

На що необхідно звертати увагу при покупці:

  • Обороти ручки;
  • Потужність блоку;
  • Крутний момент;
  • Комплектація.

Де купити оригінальний фрезер Marathon в Україні?

На жаль, продукцію Saeyang нерідко підробляють, особливо це стосується фрезерів Марафон, від цього страждають як майстри, так і бренд. Тому для захисту вживаються заходи, які допомагають відрізнити оригінал від підробки. Коротко розглянемо основні ознаки оригінального апарату, на які слід звертати увагу:

  • Ручка з маркуванням Ukraine;
  • Шнур Hyndai;
  • Наявність наклейок, на коробці які свідчать про проходження сертифікації;
  • Інструкції на Українській мові;
  • Повноцінна гарантія.

Для повної впевненості рекомендуємо купувати апарат у нас. Так як ми є офіційними дилерами, здійснюючи покупку фрезера в нашому магазині, ви можете бути впевнені в якості товару. Наші менеджери проведуть детальну консультацію та допоможуть підібрати необхідну модель апарату для манікюру і педикюру під ваші цілі і завдання.

Товар доданий до порівняння