Популярні товари

Фрезер Marathon 3 Champion... Фрезер Marathon 3 Champion... 2
  • ХІТ ПРОДАЖУ!
  • -173,00 грн
Фрезери

Фрезер Marathon 3 Champion з ручкою H37L1 - Оригінал

60
3 827,00 грн 4 000,00 грн
Фрезер Marathon 3 Champion... Фрезер Marathon 3 Champion... 2
  • -173,00 грн
Фрезери

Фрезер Marathon 3 Champion з ручкою H35SP1 - Оригінал

7
3 827,00 грн 4 000,00 грн
Фрезер Marathon 3 Champion... Фрезер Marathon 3 Champion... 2
  • -173,00 грн
Фрезери

Фрезер Marathon 3 Champion з ручкою H37LSP - Оригінал

2
3 827,00 грн 4 000,00 грн

Блог

Saeyang Ukraine

Сайт компанії Saeyang Microtech Україна, представляє широкий вибір обладнання, яке використовується не тільки в стоматологічній сфері, але і в б'юті індустрії. Широку популярність в Україні продукція південнокорейської компанії Saeyang, має серед професіоналів своєї справи. Оскільки фрезери, ендомотори і фізіодіспенсери відрізняються високою якістю і надійністю в роботі.

Компанія заснована в 1976 році, за більш ніж 40 років роботи вона завоювала визнання не тільки в Кореї, але і в більш ніж 100 країнах світу. Довгий час упор робився на виробництво стоматологічного та лабораторного обладнання, і тільки з 2002 року почався випуск апаратів для манікюру Saeyang Marathon, який на сьогоднішній день розширився лінійками Krafit і Crafien.

Фрезери для манікюру і педикюру Marathon

Велику популярність серед майстрів нігтьового сервісу і подологів здобули апарати Marathon, серед яких особливо виділяється Champion 3 і Escort 2 Pro. Ці дві моделі є найвідомішими серед фрейзерів Saeyang, про них не чув тільки новачок в Найл індустрії.

Однак лінійка професійних корейських апаратів для манікюру не обмежується даними моделями і постійно розширюється. На даний момент на нашому сайті представлені оригінальні фрезери Марафон таких моделей: N7, Mighty Cube K35, Combi 24, K-38 та інші.

Нещодавно лінійка поповнилася серією переносних апаратів Crafien. Вони дуже компактні, невеликі і легкі. Фрезер Crafien розроблялися спеціально з упором на портативність, їх можна носити з собою, наприклад на виїзд до клієнта.

Офіційний сайт Marathon представляє вам широкий вибір різних моделей з різними варіантами комплектації.

Велика увага приділяється і ручкам мікромоторам, зараз їх налічується понад 15 видів. Кожна зі своїми особливостями і перевагами, найпопулярнішою на Українському ринку на даний момент є рука-мікромотор H37L1, вона поєднує в собі високу продуктивність і надійність.

Всі прилади, перераховані вище, в тому числі фрезер Марафон Чемпіон можна купити на офіційному дилерському сайті.

Зуботехнічні бормашини Marathon

Устаткування компанії Saeyang широко відомо в професійній стоматології. У стоматологічній практиці часто використовують зуботехнічні мікромотори Марафон. Ці корейські фрезера користуються популярністю у професіоналів. Оскільки вони відрізняються довговічністю і дозволяють працювати з високою точністю.

Фізіодіспенсери Crafit, є багатофункціональними пристроями, які використовуються в імплантології, щелепно-лицевої хірургії.

Також компанія випускає ендомотори. Серія Endo представлена 4 моделями, які відрізняються за характеристиками і зрозуміло за ціною.

Багатофункціональний стоматологічне обладнання високої якості є однією з візитних карток компанії.

Дилерський Офіційний сайт Saeyang в Україні

Наш сайт є офіційним дилерським магазином виробника Saeyang Microtech в Україні. Нашим клієнтам ми надаємо тільки оригінальну сертифіковану продукцію з гарантією якості. Забезпечуємо якісний і оперативний сервіс та обслуговування. Роблячи покупку у нас ви можете бути впевнені в оригінальності продукції.

Оскільки ми є дилером Seayang в Україні, ми забезпечуємо повне сервісне обслуговування і ми продаємо продукцію з повним сервісним обслуговуванням і офіційною гарантією.

Відгуки клієнтів про Фрезер Марафон

Товар доданий до порівняння