Saeyang офіційний магазин в Україні

Saeyang Microtech - компанія, яка продовжує рости з моменту свого заснування в 1976 році, спеціалізуючись на виробництві мікромоторів і наконечників для лабораторій і стоматології, користуючись гарною репутацією в більш ніж 100 країнах світу, а також в Кореї.

Найголовніше - це висока якість продукції, і тому ми завжди робимо все можливе, щоб задоволення потреб клієнтів було нашим головним пріоритетом.

Компанія бере постійну участь в міжнародних виставках в таких країнах як: США, Німеччині, Франції, Іспанії, Великобританії, Італії, Гонконгу та Китаї. Під час цих виставок у нас є хороша можливість встановити взаємну довіру з нашими покупцями.

Saeyang офіційний магазин в Україні

У 2016 році Sayeang очолила список «Star Enterprise 100» і стала однією з провідних компаній з виробництва стоматологічного та манікюрного обладнання, не тільки в регіоні, але і в світі.

Виготовляючи свою продукція Saeyang Microtech завжди прислухається до побажань клієнта, а також приділяє велику увагу своїм співробітникам, високий контроль якості продукції дозволяє конкурувати навіть з самими іменитими брендами, що безсумнівно надає величезну перевагу перед конкурентами.

Зараз компанія стрімко розвивається. Вона змогла досягти всесвітнього визнання за час свого існування і не збирається зупинятися на досягнутому результаті.

Saeyang офіційний магазин в Україні

Історія та розвиток компанії Saeyang

Історія компанії заснованої понад півстоліття тому має багато цікавих та значних моментів. Дата заснування Saeyang як ми вже згадували 1976 рік.

Довгу і наполегливу працю згуртованого колективу в 2001 році було визнано Корейським урядом, компанія отримала нагороду як провідне підприємство своєї галузі.

Після чого Saeyang отримувала та продовжує отримувати найкращі оцінки та нагороди на теренах Кореї та за її кордонами.

Великий внесок за ці роки було зроблено у розробку нового обладнання та технологій. Особливо стоматологічних апаратів та безщіткових мікромоторів.

У 2006 році компанія відсвяткувала свій 30-й день народження, переїздом на новий сучасний завод.

У 2008-2010 році було пройдено низку сертифікаційних процедур за міжнародними стандартами якості.

І в 2016 році було отримано паремію, яка відзначає Саянг як одного з найбільших експортерів у своєму сегменті, а також премію Daegu Star Company.

У 2017 завод був розширений, а також були розроблені та випущені нові моделі мікромоторів та ендомоторів.

А вже у 2018 році було отримано престижну премію Korean World-class Product Award 2018. Щорічно представники фірми беруть участь у найпрестижніших світових виставках і отримують численні нагороди, тут ми скромно згадали лише про найзначніші з них.

Команда

Великий та згуртований колектив налічує безліч досвідчених професіоналів своєї справи, а також молодих талантів.

Велика увага приділяється розвитку командного духу, що об'єднує співробітників в один ефективний та злагоджений організм, мета якого – створення кращих продуктів на ринку.

Продукція Saeyang

Висока якість продукції – це більше, ніж слоган, це основна доктрина. Саме тому в Saeyang Microtech створюються найкращі апарати для лабораторій та стоматології, а також бюті індустрії. Зараз компанія зосередилася на розробці та розширенні модельного ряду своєї продукції. Активно проводиться розробка ендодонтичного обладнання (Endo A Class).

Але разом з тим, продовжують удосконалюватися і апарати Marathon, які так популярні на Українському ринку.

завод Saeyang

Товар доданий до порівняння